تازه ترین های فیلم و سریال

zolla game

بازی زولا یک بازی اکشن اول شخص آنلاین است .

این بازی کاملا فارسی، به صورت رایگان خدمت شما ارایه می گردد.

go to


فیلم عاشقت شدم

9th نوامبر, 2017 , ساعت 20:30
0 دیدگاه

سینمایی ایرانی

دانلود فیلم عاشقت شدم ، دانلود فیلم عاشقت شدم با کیفیت 1080p ، فیلم ایرانی عاشقت شدم

دانلود رایگان فیلم عاشقت شدم با حجم کم و HD

« دانلود فیلم عاشقت شدم با لینک مستقیم  i fell in love with you movie »

فیلم عاشقت شدم

دانلود فیلم عاشقت شدم با لینک مستقیم

بازیگران فیلم عاشقت شدم :

سمیرا حسن پور – خسرو شهراز – وحید رحمتی – سولماز حصاری – کریم رجبی – تورج مهرزادیان

داستان عاشقت شدم

پسر جوانی و زیبایی به نام آراد به دلیل وضعیت بد مالی نمیتواند ازدواج کند و پدر نامزد اون ازش میخواهد ماشین خانه و کار با درآمد مناسب داشته باشد تا اجازه دهد ازدواج کنند، نامزد آراد که نامش نسرین است هم از اراد میخواهد حتما باید این شرایط را فراهم کند تا موافق ازدواج شان شود. آراد به یه شرکت می رود و آنجا مشغول کار می شود ، مدیر شرکتی که آراد در آن مشغول به کار میشود یک دختر  دارد که مبتلا به سرطان شده و دکتر هم به پدر همین دختر میگوید اگر میخواهد دخترش بیشتر عمر کند باید یک دلیل داشته باشد تا با سرطان بجنگد ! آن دلیل و معجزه میتواند وجود یک عشق باشد..

پدر دختر که مدیر شرکت هم هست از آراد خوشش میاد و وقتی میبینه اون جوانی سر به زیر و نماز خوان و مطمن هست از اون می خواهد به بیمارستان بیایید و کاری کند دخترش عاشقش شود ، اون ابتدا قبول نمی کند و میگوید نامزد دارد و نمیتواند اما پدر این دختر به آراد میگوید که از تو بهتر و مطمن تر سراغ ندارم و دخترش سرطان دارد و خواهش میکند و به او میگوید اگر قبول کنی مدیر  بخش آی تی شرکت میشوی و ..

خلاصه آراد به بیمارستان می رود و طی اتفاقتی مجبور به عقد با  دختر مدیر شرکت میشود که مبتلا به سرطان هست.آنها به ماه عسل می روند و وقتی بر میگردند و آزمایش میگیرند تا به طرز معجزه آوری سرطان او خوب شده و اون نیز باردار هست ! معجزه ای از جنس عشق..

آراد که ابتدا فقط برای کمک به دختر و زنده مانن بیشتر اون قبول کرده بود این وظبفه راعاشق دختر  میشود و از نامزد قبلیش جدا میشود ! در انتهای فیلم جالب اینجاست که نامزد اون سریع به خواستگار قبلش که پولدار هم هست زنگ می زند و میخواهد به خواستگاریش برود.

نقد فیلم عاشقت شدم  :

این فیلم واقعیت های جامعه امروز ما را نشان میدهد و اثبات میکند که چگونه یک عشق پاک و واقعی میتواند معجزه گر باشد و دلیلی شود برای جنگ ، آن هم جنگ با بیماری که خیلی سریع آدم را از پا در می آورد ولی تیغ برنده عشق کارساز است و عشق کاری میکند کارستان.

عاشق شدم به این دلیل نام این فیلم قرار گرفت که آراد قصه در پایان میفهمد عشق تو را از اول با آنچه داری و نداری میخواهد و درپایان قصه آراد به آن دختر میگوید من حالا واقعا عاشق شدم ! برداشتی که میشود کرد این است ” نامزد آراد فقط وقتی او را قبول میکرد که همه چی داشت ، اگر روزی همه این پول ماشین خانه را آراد از دست میداد حتی زیباییش را ، آیا باز هم کنار او می ماند؟ کسی که بخاطر همچین مواردی شروع میکند پس نمیتواند بدون داشتن وآنها ادامه دهد..

درباره فیلم عاشقت شدم

ساخت : ایران | نوع : سینمایی | موضوع : اجتماعی | کارگردان : کاوه عزیزی | نویسنده : علی خودسیانی | تاریخ انتشار : 1395 | مدت زمان : 117 دقیقه

تصاویر فیلم عاشقت شدم

پوستر فیلم عاشقت شدم بازیگران فیلم عاشقت شدم

پخش آنلاین فیلم عاشقت شدم :

 

نظرات کاربران :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *